Piloty do bram garażowych od RBN System

Użytkowanie bramy garażowej powinno być przede wszystkim proste. Warto zatem wyposażyć ją w napęd elektryczny, który można wygodnie otworzyć za pomocą pilota zdalnego sterowania. Jest to najprostszy system do automatycznego otwierania i zamykania bram. W ofercie naszego sklepu można znaleźć różne modele pilotów, które nadają się do bram garażowych i przemysłowych.

Piloty do bram garażowych

W RBN System możecie Państwo znaleźć duży wybór produktów pilotów radiowych renomowanych producentów do napędu bramy. Nasze uniwersalne nadajniki są kompatybilne z oryginalnymi urządzeniami większości marek. Dodatkowo służymy pomocą w doborze konkretnego produktu, aby sprostał on wszelkim wymaganiom i spełnił oczekiwania. Piloty do bram garażowych są praktyczne i bezpieczne. Jeśli chodzi o praktyczność, to dzięki pilotowi można oszczędzić sporo czasu. Warto wybrać kilka nadajników, aby każdy z domowników miał swój własny pilot. Ceny tego typu urządzeń w naszym sklepie zaczynają się od 44 zł, a więc nie jest to duży wydatek.

Piloty kanałowe do bram garażowych

Mając pilota do bramy, można znacznie zwiększyć komfort w codziennym życiu. Nie trzeba wysiadać z samochodu, gdy jest mokro i zimno. Za pomocą bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania można wygodnie sterować automatycznym napędem do bram garażowych z domu lub z auta. Jest to także dodatkowe zabezpieczenie dostępu do garażu. Automatyczna brama garażowa ułatwia codzienne życie i dlatego jest dziś stosowana wszędzie.

Jak wybrać pilota do bramy garażowej?

W ofercie naszego sklepu znajdują się oryginalne piloty kanałowe, a także uniwersalne zamienniki. Przed wyborem konkretnego produktu należy zapoznać się ze specyfikacją, aby pilot był kompatybilny z aktualnym urządzeniem. Oczywiście nie każdy wie, jak to zrobić, ale nie ma się czym przejmować. W naszym sklepie pracują doświadczeni sprzedawcy, którzy podpowiedzą, który model będzie idealnie pasować. Decydujące znaczenie dotyczące wyboru odpowiedniego pilota ma między innymi częstotliwość (MHz) i liczba kanałów.

Czy jest różnica między oryginalnym pilotem a uniwersalnym pilotem radiowym?

W przypadku osób, które mają kilka automatycznych systemów otwierania, takich jak napęd bramy garażowej lub elektryczna brama wejściowa, do wyboru są dwie opcje. Można użyć osobnego pilota do każdej bramy lub wybrać uniwersalny pilot, który jest kompatybilny ze wszystkimi innymi nadajnikami. Umożliwia jednoczesne sterowanie każdą bramą i łatwe otwieranie za pomocą jednego przycisku. Trzeba tylko upewnić się, że wybrany został odpowiedni produkt z konkretną liczbą kanałów i częstotliwością. Mając jednego pilota, można znacznie łatwiej obsługiwać wszystkie napędy i oszczędzić czas. Zamiast używać dwóch lub trzech różnych pilotów, najlepiej mieć jedną sztukę. Z reguły uniwersalne piloty są też tańsze niż oryginały, co ostatecznie może mieć decydujące znaczenie przy wyborze danego urządzenia.

Piloty do bram w sklepie RBN System

Oferta naszego sklepu obejmuje w większości piloty czterokanałowe, których zasięg wynosi aż 30 metrów. Jest to wystarczająca odległość, aby na czas otworzyć bramę, wjeżdżając na posesję. Do wyboru są piloty marki HATO oraz Steelon. W obu przypadkach można liczyć na wysoką jakość i trwałość. Piloty te pracują na częstotliwości 433,92 MHz. Można wybrać piloty komunikacji jedno- i dwukierunkowej. Jest także model trójkanałowy z wywołaniem bramy. Można także wybrać bezprzewodową klawiaturę kodową, ze zmiennym kodem do sterowania różnych urządzeń. Działa ona za pomocą sygnału radiowego na częstotliwości 433,92MHz +/- 75 kHz. Dużym plusem jest żywotność baterii, która wynosi aż 2,5 roku przy używaniu dwa razy dziennie. Oczywiście urządzenie ma szczelną obudowę o parametrach IP54.

RBN System – niezawodność i profesjonalizm

Oferta RBN System jest skierowana do wszystkich osób, które poszukują wysokiej klasy bram garażowych, napędów, akcesoriów i dodatków, które usprawnią działanie i użytkowanie bram. Wybierając nasz sklep, na pewno będziecie Państwo w pełni zadowoleni.