Elektronika do bram garażowych

Aby system automatycznego otwierania bramy działał przez długi czas i bezbłędnie, należy zwrócić uwagę na ważne szczegóły. Niewątpliwie obejmuje to wybór odpowiedniej długości skoku napędu. Drugą ważną rzeczą jest odległość mocowania między skrzydłem bramy a słupkiem. Powyższe elementy mają bezpośredni wpływ na żywotność zastosowanego napędu. Jest to szczególnie ważne, gdy brama jest używana w bardzo trudnych warunkach. Oczywiście nieocenioną funkcję spełnia także elektronika, która odpowiada za niezawodne funkcjonowanie bramy garażowej.

Elektronika do bram garażowych

Brama garażowa otwierana i zamykana za pomocą pilota jest znacznym ułatwieniem w codziennym życiu. Dzięki temu można oszczędzić czas i na pewno nikt nie zmarznie ani nie zmoknie. Mając bramę otwieraną elektrycznie, można – będąc przed posesją – już ją otworzyć i spokojnie wjechać do garażu. Oczywiście bramę otwieraną ręcznie można wyposażyć w odpowiedni system, który sprawi, że będzie ona w pełni elektroniczna. Na pewno należy zainwestować w elektroniczne moduły najwyższej klasy, które będą niezawodne i bezawaryjne. Warto zatem wybrać elektronikę z naszej oferty, która spełni oczekiwania każdego.

Elektronika do bram garażowych od RBN System

W naszej ofercie posiadamy odbiorniki radiowe jedno lub dwukanałowe. Dodatkowo można także kupić akcesoria elektroniczne marki HATO i centrale sterujące, dzięki którym brama garażowa stanie się praktycznie bezobsługowa. Nasza firma zajmuje się od wielu lat sprzedażą bram garażowych i akcesoriów do nich. W związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych produktów. Na pewno podczas wyboru konkretnych rozwiązań pojawią się wątpliwości lub pytania. Nie ma jednak z tym problemu, gdyż służymy pomocą i radą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Radioodbiorniki do bram garażowych

W naszej ofercie znajdują się dwukanałowe radioodbiorniki, które mogą być zasilane prądem stałym lub zmiennym. W zależności od modelu można zaprogramować inną liczbę pilotów. W odbiorniku Rec 102 jest to 819 pilotów, a w jednokanałowym Rec 101 42 piloty. Sterowniki mogą pracować na różnych częstotliwościach, z czego najczęściej na 433,92 Mhz. Bardzo ważny jest także zasięg pracy odbiornika, który wynosi do 100 m. Radioodbiorniki mogą współpracować z różnymi systemami. Są to uniwersalne rozwiązania, którymi można zastąpić starsze generacje radioodbiorników.

Centrale sterujące do bram garażowych

Radioodbiorniki to nie jedyna elektronika, jaką można znaleźć w naszej ofercie. Do wyboru są także sterowniki, które nadają się do pracy ciągłej, a więc można je zamontować w bramach garażowych na posesjach prywatnych, jak i w bramach przemysłowych. Na uwagę zasługuje Sterownik HEL B9, który wykorzystuje dwa siłowniki w napędach. Mając taki sterownik, można w prosty sposób sterować całą elektroniką. Można regulować czas pracy i sterować sygnalizacją świetlną. Dodatkowo jest także funkcja zwolnienia i regulacja siły ciągu. Można jednym ruchem skrócić czas auto zamknięcia bramy po wykryciu pojazdu, a także testować fotokomórki, aby działały optymalnie i bezpiecznie. Z racji wielu funkcji sterowanie takim urządzeniem może wydawać się skomplikowane, jednak takie nie jest. Instalacja sterownika jest bardzo prosta, a zaprogramowanie jest dokładnie opisane w instrukcji i nie przysporzy nikomu problemów.

Elektronika do bram garażowych HATO

W naszej ofercie znajdują się sterowniki elektroniczne marki HATO. Jest to główny producent tego typu rozwiązań na rynku. Produkty HATO cieszą się dużym zainteresowaniem i są wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół. Wybierając centrale sterujące HATO, można mieć pewność, że brama garażowa stanie się banalnie łatwa w obsłudze, a co ważniejsze bezpieczna. Chodzi o to, aby elektronika była niezawodna i działała zawsze w każdych warunkach. Moduły HATO pozwalają na łatwe sterowanie całym układem bramy. Można do takich modułów podłączyć klawiaturę kodową lub czytnik kart magnetycznych. Jest wiele funkcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie. Można układem sterować przy pomocy pilota i obsługiwać fotokomórki. Moduł umożliwia regulowanie mocy silnika, a do wyboru są różne tryby pracy.