Lampy sygnalizacyjne do bram garażowych

Lampy sygnalizacyjne do bram garażowych są niezastąpione w przypadku elektrycznych napędów. W ofercie naszego sklepu możecie Państwo znaleźć lampy ostrzegawcze w kolorze żółtym LED, które zapewniają doskonałe zabezpieczenie.

Lampy do bram garażowych od RBN System

Lampy sygnalizacyjne służą do wizualnego wskazania stanu pracy napędu bramy. Migające i stałe światła są niezbędne jako funkcja sygnalizacyjna, zwłaszcza w obszarach o małej widoczności. Lampy do bram garażowych generują bardzo jasne światło bez oślepiania. Są tak ustawione, że można je dostrzec nawet z dużej odległości. Wśród dostępnych w naszym sklepie lamp można znaleźć modele LED, które obecnie są najbardziej uniwersalnym i energooszczędnym rozwiązaniem. Już od długiego czasu w obszarze sygnalizacji klasyczne żarówki są zastępowane diodami LED. Dioda LED składa się z kryształu półprzewodnikowego, który zwiększa moc świetlną. Zastosowany materiał półprzewodnikowy decyduje o widocznym kolorze. Lampy LED pobierają 2 lub 2,5 V mocy, co wiąże się z dużymi oszczędnościami w porównaniu do klasycznych żarówek.

Lampy sygnalizacyjne do bram LED

W naszym sklepie można znaleźć różne modele lamp sygnalizacyjnych do bram garażowych, które oczywiście mają wbudowaną diodę LED. Jest to zatem bezpieczny wariant, który jest również chroniony przed wpływami atmosferycznymi. W ofercie posiadamy lampy z obudową o klasie odporności IP 54. Dzięki temu parametrowi można mieć pewność, że lampa jest odporna na wiatr i warunki atmosferyczne. Rozwiązanie to zwiększa bezpieczeństwo i zapobiega wypadkom.

Lampy sygnalizacyjne HATO i Steelon

Oferowane w naszym sklepie lampy sygnalizacyjne wyróżniają się profesjonalną jakością i wyjątkowymi właściwościami. Technologia LED sprawia, że oprawa jest jasna, trwała i oszczędna. Do wyboru są różne wymiary lamp, które można dopasować do własnych wymagań. Lampy sygnalizacyjne mogą być zasilane napięciem 12-24 V (AC/DC) lub 230 V (AC), dzięki czemu są one kompatybilne z niemal wszystkimi systemami sterowania bramą. Na dużą uwagę zasługują także lampy ze zintegrowaną anteną, którą można podłączyć do odbiornika radiowego sterowania bramą w celu zwiększenia zasięgu.

Jak prawidłowo zamontować lampę sygnalizacyjną do bramy?

Lampa ostrzegawcza do bram garażowych ma za zadanie ostrzegać o jej otwieraniu czy zamykaniu. Zatem najpierw należy sprawdzić, w którym miejscu będzie ona zawsze widoczna. Dzięki temu użytkownicy będą mieli zapewnione maksymalne bezpieczeństwo w czasie wjazdu i wyjazdu z posesji. Oczywiście należy zawsze mieć na względzie, że sygnał świetlny nie zawsze jest wystarczający. Warto zadbać także o dodatkowe zabezpieczenia i zdecydować się na fotokomórki lub listwy bezpieczeństwa. Dzięki temu będzie można w pełni korzystać z elektrycznego napędu bramy garażowej, nie martwiąc się o uszkodzenie samochodu czy bramy.

Dlaczego warto zamontować lampę ostrzegawczą do bramy?

Lampy sygnalizacyjne LED nie są drogie, a zdecydowanie poprawiają komfort użytkowania bramy i codziennego funkcjonowania. W naszym sklepie dostępnych jest kilka modeli lamp LED, które można kupić już za kilkadziesiąt złotych. Warto pamiętać, że oferowane przez nas lampy są w pełni odporne na warunki atmosferyczne i świetnie się spisują podczas pracy w wysokich i niskich temperaturach. Nie ma zatem obaw, że w mroźne czy upalne dni system będzie zawodzić i może spowodować jakieś szkody.

RBN System – fachowa pomoc i wsparcie techniczne

W naszym sklepie można znaleźć szereg akcesoriów do bram garażowych i przemysłowych. Dzięki takiemu wyborowi można ułatwić i usprawnić codzienne funkcjonowanie. Brama garażowa musi być solidna, stylowa, ale i niezawodna. Dzięki lampie ostrzegawczej można ochronić samochód i bramę przed uszkodzeniem. Nasi pracownicy służą Państwu pomocą. Oferujemy także wsparcie techniczne w razie problemów z montażem akcesoriów lub wyborem konkretnych modeli. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i postaramy się pomóc w każdej sprawie. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony i mógł w pełni korzystać z udogodnień, jakie niesie ze sobą zamontowanie bramy garażowej z napędem elektrycznym.