Napędy do bram garażowych od RBN System

Różne zastosowania wymagają również różnych napędów. Dlatego w przypadku bramy garażowej wskazane jest stosowanie specjalnie zaprojektowanego napędu, który niezawodnie spełnia określone wymagania. Tak jak w przypadku każdego napędu bramy, czy to w przemyśle, czy w sektorze prywatnym, zaletą jest możliwość wygodnego otwierania i zamykania bramy garażowej z samochodu za pomocą pilota.

Napędy do bram garażowych – innowacyjne i wydajne rozwiązania
Nowa generacja napędów o zwiększonej sile nacisku i trakcji jest niezawodna i sprawdzi się przy bramach garażowych używanych na terenach prywatnych. Oferowane przez naszą firmę napędy do bram garażowych łączą najnowocześniejszą technologię ze współczesną efektywnością energetyczną na najwyższym poziomie. Urzekają optymalną konstrukcją, nowoczesną technologią LED, stabilnością i zwiększoną wydajnością.

Napędy do bram garażowych – gwarancja niezawodności

Wszystkie napędy oferowane przez naszą firmę są produkowane zgodnie z rygorystycznym systemem zarządzania jakością i w połączeniu z naszymi bramami garażowymi spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa. Napędy do bram garażowych są testowane i spełniają aktualne normy. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą mieć pewność, że brama będzie pracować długo i bezawaryjnie, a codzienne jej użytkowanie stanie się banalnie proste.

Wysoka wydajność energetyczna napędów do bram garażowych
Nasze napędy do bram garażowych są wyposażone w nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED, które zapewnia wyjątkową jasność, ekonomiczność i energooszczędność. Dodatkowym atutem jest niski pobór mocy w trybie czuwania. Jest to bardzo istotne w związku z tym, że ceny energii elektrycznej idą cały czas w górę.

Napędy do bram garażowych Steelon

W naszej ofercie możemy zaproponować Państwu napędy Steelon, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością i bezpieczeństwem użytkowania. Do wyboru są różne modele, które mogą być używane do bram o różnych powierzchniach. Przykładowo napęd PRM 1000 Plus nadaje się do bramy o maksymalnej powierzchni 15 m2. Zaletą napędów Steelon jest cicha praca i dobrej jakości szyny, które doskonale pracują w każdych warunkach. Mechaniczne części napędu zostały wykonane z metalu, a więc charakteryzują się wysoką trwałością. Można przy pomocy tego rodzaju napędów zwiększać i zmniejszać prędkość otwierania i zamykania bramy. W tych modelach zastosowane są lampy LED i jest wiele ciekawych funkcji. Można między innymi zaprogramować auto zamykanie lub zabezpieczyć system przed niepożądanym uruchomieniem. Dodatkowo jest możliwość podłączenia zewnętrznych urządzeń sterujących czy zabezpieczających.

Napędy HATO

Marki HATO nikomu nie trzeba przedstawiać, gdyż jest znana i ceniona w tej branży. W naszej ofercie znajdują się napędy HATO, które spełnią wymagania każdego. Tego typu urządzenia pozwalają na kontrolowanie oświetlenia, pamięci, sprawdzanie funkcji fotokomórki czy auto zamykanie. Jest możliwość zaprojektowania różnych ustawień, które można dopasować do własnych preferencji. Modele HATO 200 dają możliwość zmniejszenie prędkości przesuwania bramy i ustawienia blokady, która uniemożliwi sterowanie bramą zdalnie. Zatem przypadkowe wciśnięcie przycisku nie będzie stanowić niebezpieczeństwa. Nie ma się także czym przejmować, jeśli zostanie wyłączony prąd. Automatycznie dźwignia zostanie zwolniona i będzie można bramę otworzyć ręcznie. Do napędów HATO można podłączyć inne urządzenia sterujące. W modelu 200 jest to aż 20 pilotów.

Napędy do bram garażowych najwyższej jakości

Brama garażowa w pełni zautomatyzowana jest znacznie wygodniejsza w obsłudze. Oczywiście systemy napędów i elektronika powinny być najwyższej jakości, aby nie zawodziły w ważnych momentach. Wybierając napędy z naszej oferty, możecie Państwo mieć pewność, że brama będzie działać w sposób optymalny. Do wyboru są różne modele, które mają wiele ciekawych opcji i funkcji. Wszystkie z nich można w prosty sposób zaprogramować wedle własnych wymagań. Dzięki temu wjazd do garażu będzie zawsze bezpieczny i wygodny.